Стало відомо про те, що в Миколаєві розвідний міст піднявся сам по собі. Це могло призвести до жертв.

Таким чином, повідомляється, що стався цей інцидент приблизно в п'ять ранку. Розвідний міст самостійно піднявся, і тим самим заблокував роботу всього  транспорту. На щастя, в цей час доби машин на дорозі було не так багато. Місцеві жителі почали опублікувати знімки з місця інциденту в мережі.

Рух з обох сторін було перекрито співробітниками правоохоронних органів і рятувальниками, тому це не призвело, на щастя, ні аварій, ні до жертв.

6:15 співробітники комунального підприємства «СПРАВИ Автодоріг», які обслуговують місто, опустили розвідну частина мосту, але, як виявилося, це не допомогло. Після цього міст знову самостійно почав підніматися.

Голова міста Олександр Сенкевич пізніше назвав, у чому ж була причина такої дивної поведінки Инульского мосту. Справа в тому, що з нього зняли асфальт, але, на противагу не встановили.

Популярні новини зараз

Львівщина прощається з молодим священиком: "Хвороба виявилася сильнішою, Бог не зберіг"

У Франківську прощаються з ветераном АТО, який рано пішов з життя - "не витримало серце"

На Львівщині повзуча тварюка відправила жінку на лікарняне ліжко - вп'ялася зубами прямо в п'яту

У Львові водій автобуса відправиться на нари за загибель п'ятирічної крихітки - "Тягнув колесами по асфальту"

Показати ще

Голова сподівається, що ремонт дорожнього покриття на мосту буде закінчений як можна раніше, щоб весь транспорт міг спокійно їздити і не побоюватися, що зараз щось піде не так.

За станом на зараз, рух по Ингульському мосту відновили, повідомляє «Новини-N». Сам міст, швидше за все, зроблять неразводным, щоб запобігти його мимовільний розкриття до завершення укладання нового асфальту.

Нагадаємо, раніше Китайці "залізли" в харківське метро

Як повідомляє портал  «Знай.ua» У харківських електричках ловлять безмасочников замість зайцев

Також «Знай.ua» писав, що Кернес побудує в Харкові ще одне місто - "Як Ватикан"